21 porad - jak stworzyć idealny związek?

czyli o czym musisz pamiętać, by cieszyć się miłością

Teraz również w formie prezentu - podaruj bliskiej osobie SMSy wsparcia.   

"Zderzyliśmy się z Mateuszem i dosłownie i w przenośni. Gdybyśmy tamtej wiosny nie wpadli na siebie, to myślę, że nigdy nie chcielibyśmy się poznać. To zderzenie odmiennych charakterów, różnych upodobań, odmiennych światów. Tamtej wiosny nie widziałam tego, jak trudno z tych naszych światów ulepić jeden świat. W oszołomieniu swoją miłością, skoncentrowana na swoich uczuciach, na tym, żeby pokazać mu same swoje najlepsze strony, nie widziałam prawdziwego Mateusza, nie dałam sobie szansy, żeby go poznać, on też mnie idealizował, widząc we mnie swojego anioła.

- Pierwszy raz przy Tobie zacząłem chodzić na spacery, zawsze szkoda mi było czasu na włóczenie się bez celu. Tamtej wiosny chodziliśmy wtuleni w siebie i było mi tak dobrze. Czas spędzony przy tobie mijał jak szalony...

- Wystarczałeś mi za wszystko i wszystkich, upijałam się twoją obecnością, zapachem twojego ciała, dotykiem. Kiedy podchodziłeś do mnie i mnie przytulałeś musiałam mrużyć oczy, bo czułam, jakby oślepiało mnie sto słońce..."

Fragment opowiadania "Ogród miłości"


Każdy marzy o doskonałym związku, o prawdziwej miłości. Nie każdy jednak wie, że sam może sprawić, by związek taki był. Trzeba jedynie przestrzegać kilku zasad i nie zapominać o wyobraźni, by nie wpaść w rutynę. Ten kurs pomoże Ci naprawić Twój związek jeśli coś idzie nie tak, ale także podpowie, o czym należy pamiętać by było jeszcze lepiej niż jest.


Jak to wygląda w praktyce?

Następnego dnia po tym, jak zaksięgujemy na naszym koncie Twoją wpłatę zaczniesz otrzymywać SMSy. Codziennie przez cały opłacony okres.

SMSy będą wysyłane po godzinie 9 rano.

Ile to kosztuje?

Pakiet kosztuje tylko 9.00 zł.

Możesz zapłacić na dwa sposoby:
tradycyjnie poprzez serwis platnosci.pl czyli przelewem z Twojego banku, przelewem na poczcie lub kartą kredytową

lub

SMSem - wówczas zostanie doliczony VAT w wysokości 22%

Uwaga! Płatność SMSem jest aktywna tylko dla krajowych numerów telefonu (zaczynających się od +48).


Jeśli mieszkasz za granicą, SMSy wsparcia możesz opłacić przelewem lub kartą kredytową.

Chcę sprezentować ten pakiet SMSów wsparcia!

Aby sprezentować pakiet, wybierz sposób zapłaty i opłać zamówienie. Po zaksięgowaniu opłaty osoba obdarowana otrzyma informację o prezencie, a następnie zacznie otrzymywać SMSy wsparcia.

Wybierz sposób zapłaty

Chcę się zapisać!

Aby się zapisać wybierz sposób zapłaty i opłać zamówienie. Po zaksięgowaniu opłaty otrzymasz na swój telefon kod autoryzacyjny, aby potwierdzić numer telefonu.

Wybierz sposób zapłaty

«wstecz